Mnr. Neels du Toit neelsd@discovery.co.za Voorsitter / Mediaskakeling

Mnr. Ulrich van Schoor terrein@dalview.co.za Ondervoorsitter / Geboue en Terrein / Veiligheid en Sekuriteit

Mnr. Johan Bornman johanb@maraisalcock.co.za Tesourier / Regsaspekte / Kontrakte

Mnr. Chris Pretorius hoof@dalview.co.za Departementele aangeleenthede / Ex officio

Me Annemie de Bruyn annemie@dalview.co.za Sekretaresse / Grondslagfase

Me Anelene Cilliers c.anelene@yahoo.com Dissiplinêre aangeleenthede

Me Tanja Burisch tanja.burisch@gmail.com Liefdadigheid / DPW / Personeel en Leerder ondersteuning

Me Lizette Kruger lizettelldd4@gmail.com Bemarking

Mnr. Neville McGhee sport@dalview.co.za Sport

Me Mariaan van der Linde mariaanvdlinde@yahoo.com Akademiese aangeleenthede / Intersenfase

Me Lilani Potgieter admin@dalview.co.za Aangeleenthede (PS) / Kultuur