Personeel

Kontakbesonderhede en Portefeuljes

Personeel Groep fotos»

Foto Naam Portefeulje Sell no. E-pos adres Verj. Eggenoot
Graad7
Mnr Francois Benade
  • Leerlingraadvoog
  • Nw Gr. 7 Nw+teg Gr. 4-6, Teg Gr. 7 vakhoof
  • onderwyserverteenwoordiger op BL
0833978986 francois.benade@dalview.co.za 22 MAR Michelle
             
Mnr Aubrey Dippenaar
  • Departements hoof
  aubrey.dippenaar@dalview.co.za 3 OKT  
             
Juff Annelie Bierman
  • Graafhoof Gr7
  • tweekamp
  • landoop
  anne.bierman@gmail.com 27 NOV
             
Juff Susan Greyvensteyn
  • Kultuurhoof
  • OPVOEDER
  susan.greyvensteyn@dalview.co.za 21 SEPT Leon
Graad6
Juff Lindi de Bruyn
  • OPVOEDER
  • skaak
  lindidebruyn@dalview.co.za 11 FEB  
             
Mnr Johan Giliomee
  • OPVOEDER
  • vakhoof-SW
  • VCSV organiseerder
  johan.giliomee@dalview.co.za 4 FEB Elize
             
Mnr Dirk Smith
  • Graadhoof 6
  dirksmith1@hotmail.com 10 APR Ruan
             
Juff Zune Grobler
  • Leerlingraadvoog
  • OPVOEDER
  zune.coetzee@dalview.co.za 28 SEPT Dirkie
Graad 5
Mnr Mark Strydom
  • OPVOEDER
  • tennis
  • valkie
  • rugby
  mark.strydom@dalview.com 30 AUG  
             
Juff Maryke Koekemoer
  • OPVOEDER
  maryke.koekemoer@dalview.co.za 14 SEPT  
             
Mnr Morne Malot
  • OPVOEDER
  • atletiek organiseerder
0768166110 morne.malot@dalview.co.za 29 SEPT Nicolene
             
Juff Martha Williams
  • Graadhoof Gr5
  • vak hoof SK
  marthawilliams@vodamail.co.za 23 MAR Richard
Graad 4
Juff Mariaan van der Linde
  • Hokkie organiseerder
  mariaanvdlinde@yahoo.com 10 MEI  
             
Juff Linda Terblanche
  • OPVOEDER
  eriste@vodamail.co.za 23 JAN Hannes
             
Juff Bianca Jordaan
  • OPVOEDER
0844401684 bianca.jordaan57@gmail.com 19 JAN Christo
             
Juff Annelene Cilliers
  • Departements hoof
0836321953 dps1@dalview.co.za 3 JAN Gerhard
Graad 3
Juff Betsie Coetzee
  • OPVOEDER
0794945168   7 MAR Hennie
             
Juff Truzaan Niemand
  • OPVOEDER
  truzaan@gmail.com 14 APR  
             
Juff Elmarie Hurter
  • graadleier
  • onderwyser
  • Atletiek
  • Netbal
  elmarie.hurter@dalview.co.za 2 JUN Henk
             
Juff Lilene Groblaar
    • OPVOEDER
  •   lilygrobbies@gmail.com 3 OKT Werner
    Graad 2
    Juff Sunette Swanepoel
    • OPVOEDER
      sunette.loots@dalview.co.za 30 AUG Jaco
                 
    Juff Ryna van Eck
    • Departements hoof: grondslag fase
    0825626875 ryna.vaneck@dalview.co.za 27 DES Johan
                 
    Juff Joey Loots
    • OPVOEDER
        joey.loots@dalview.co.za 20 OKT Joey
                   
      Juff Susan Levinson
      • OPVOEDER
        santielevinson@gmail.com 1 MAR Kevin
                   
      Juff Hanet Meyer
      • OPVOEDER
      • Swem
        hanetmaree@gmail.com 15 JUN Rean
      Graad 1
      Juff Ansie Berowsky          
                   
      Juff Antoinette Ferreira
      • OPVOEDER
      • liefdadigheid
      • koor
      • csv
        antoinette@dalview.co.za 22 OKT Peet
                   
      Juff Chane van Schoor
      • mini netbal
      • revue
      • Personeelkleredrag
        chanevanschoor@gmail.com 19 AUG Ulrich
                   
      Juff Annemie de Bruin
      • OPVOEDER
      • mini hokkie
        annemie@dalview.co.za 13 AUG Francois
                   
      Juff Susan McCarter
      • opvoeder Gr 2
      • opvoeder Gr 1
        susan.mcarter@dalview.co.za 8 JUN Mac
      Graad R & RR
      Juff Joryn Mowbray
      • Graad R opvoeder
      0725794163 admin@dalview.co.za 4 OKT  
                   
      Juff Leonie Cronje
      • Graad R opvoeder
      0725794163 admin@dalview.co.za 27 JUL  
                   
      Juff Sanet Grobler
      • Graad R opvoeder
      0725794163 admin@dalview.co.za 7 AUG  
                   
      Juff Louise Grobler
      • Graaf R opvoeder
      0725794163 admin@dalview.co.za 5 SEPT