Kontakbesonderhede

Kontak persone op Telefoonsisteem.

  1. Algemene Navrae - Me. Wilma Rademan
  2. Inskrywings/Oorplasingskaarte - Me. Lilani Potgieter
  3. Agterstallige skoolgelde/SMS/Subsidies - Me. Christelle Brits
  4. Diverse rekeninge - Me. Ester Mouton
  5. Krediteute/Betalings - Me. Marlene Visser
  6. -
  7. Adjunkhoof - Mnr. Sakkie Loots

Ontvangs


Portefeulje Persoon E-pos adres Verantwoordelikheid
Hoof Mnr. C. Pretorius hoof@dalview.co.za Departementele en Personeel Aangeleenthede
Adjunkhoof Mnr. S. Loots adjhoof@dalview.co.za Terrein, Geboue, Kleedkamers, Veiligheid, Sekuriteit
Admin Me W. Rademan admin@dalview.co.za Algemene Navrae
Departementshoof Grondslagfase Me R. van Eck dpj@dalview.co.za Algemene Akademiese Verwante Aangeleenthede Gr. R-3
Departementshoof Intersenfase Me A. Cilliers dps1@dalview.co.za DissiplinÍre Aangeleenthede, Bemarking, Algemene Akademiese Verwante Aangeleenthede Gr. 4-7
Departementshoof Intersenfase Mnr. F. Benade dps2@dalview.co.za Leerlingraad, Visuele Hulpmiddels, Algemene Akademiese Verwante Aangeleenthede Gr. 4-7
Finansies Me E. Mouton finansies@dalview.co.za Debiteure, Invordering, Subsidies, Finansies - Algemeen
Finansies Me M. Visser krediteure@dalview.co.za Skoolgelde, Krediteure, Finansies - Algemeen
Kultuur Me S. Greyvensteyn kultuur@dalview.co.za Kultuurverwante Navrae Gr. 1-7
Webblad, Facebook, Kommunikeerder Mnr. D. Smith dirksmith1@hotmail.com Sosiale Media Aangeleenthede
Naskool Me C. Britz cbritz@dalview.co.za Dalview Naskool Navrae


Beheerliggaam kontakbesonderhede

Portefeulje Persoon E-pos adres
Hoof - Beleide, Departementele en Personeel Aangeleenthede Chris Pretorius hoof@dalview.co.za
Voorsitter en Kommunikasie Corinne Viljoen accounts@jazco.co.za
Ondervoorsitter, Kontrakte, Personeel en Leerder Ondersteuning Jason Visser jason@cbngroup.co.za
Tesourier & Invorderings Paul Nell paulnell@gmail.com
Buitemuurse Aktiwiteite Neels du Toit neelsd@discovery.co.za
DPW Dalwers Linda Marais lindamarais04101984@gmail.com
Geboue & Terrein Joggie Marais jomelprocurement@gmail.com
Bemarking en Liefdadigheid Karin J.v. Rensburg hugomemorial@vodamail.co.za
Sekretaresse en Intersenfase Aangeleenthede Anelene Cilliers c.anelene@yahoo.com
Grondslagfase Aangeleenthede Ryna van Eck ryna.vaneck@dalview.co.za
Administrasie & Terreinwerkers Christelle Britz cbrits@dalview.co.za
LTSM, Veiligheid & Sekuriteit Sakkie Loots sakkie.loots@dalview.co.za

Laerskool Dalview

Hoek van Venterstraat en Braemerlaan,
Dalview,
Brakpan,
1541

Google Maps: