Kontakbesonderhede

Kontak persone op Telefoonsisteem.

  1. Finansies Krediteure - Me Marlene Visser
  2. Finansies Krediteure - Me Ester Mouton
  3. Sport Organiseerder - Mnr. Fanie Kotze
  4. Hoof, Adjunk-hoof, en Navrae

Ontvangs


Portefeulje Persoon E-pos adres Verantwoordelikheid
Hoof Mnr. C. Pretorius hoof@dalview.co.za Departementele en Personeel Aangeleenthede
Adjunkhoof Mnr. S. Loots adjhoof@dalview.co.za Terrein, Geboue, Kleedkamers, Veiligheid, Sekuriteit
Admin Me W. Rademan admin@dalview.co.za Algemene Navrae
Departementshoof Grondslagfase Me R. van Eck dpj@dalview.co.za Algemene Akademiese Verwante Aangeleenthede Gr. R-3
Departementshoof Intersenfase Me A. Cilliers dps1@dalview.co.za DissiplinÍre Aangeleenthede, Bemarking, Algemene Akademiese Verwante Aangeleenthede Gr. 4-7
Departementshoof Intersenfase Mnr. F. Benade dps2@dalview.co.za Leerlingraad, Visuele Hulpmiddels, Algemene Akademiese Verwante Aangeleenthede Gr. 4-7
Finansies Me E. Mouton finansies@dalview.co.za Debiteure, Invordering, Subsidies, Finansies - Algemeen
Finansies Me M. Visser krediteure@dalview.co.za Skoolgelde, Krediteure, Finansies - Algemeen
Kultuur Me S. Greyvensteyn kultuur@dalview.co.za Kultuurverwante Navrae Gr. 1-7
Sport Mnr. F. Kotze sport@dalview.co.za Sport Aangeleenthede
Webblad, Facebook, Kommunikeerder Mnr. D. Smith dirksmith1@hotmail.com Sosiale Media Aangeleenthede
Naskool Me C. Britz cbritz@dalview.co.za Dalview Naskool Navrae


Beheerliggaam kontakbesonderhede

Portefeulje Persoon E-pos adres
Hoof - Departementele & Personeel Aangeleenthede Chris Pretorius hoof@dalview.co.za
Voorsitter & LTSM Corinne Viljoen accounts@jazco.co.za
Onder Voorsitter & Kontrakte Jason Visser jason@cbngroup.co.za
Tesourier & Invorderings Paul Nell paulnell@gmail.com
Sekretaris, Seniorfase (Akademie) & Sport Francois Benade francois.benade@dalview.co.za
DPW Dalwers & Graad R Marcus Tsiakos marcus@omegaprint.co.za
Geboue & Terrein Joggie Marais jomelprocurement@gmail.com
Bemarking, Beleide & Kommunikasie Rondin de Waal rdewaal@setech.co.za
Leerderdissipline & Media-skakeling Anelene Cilliers c.anelene@yahoo.com
Kultuur & Grondslagfase (Akademie) Ryna van Eck ryna.vaneck@dalview.co.za
Administrasie & Terreinwerkers Marlene Visser krediteure@dalview.co.za
Veiligheid & Sekuriteit Sakkie Loots sakkie.loots@dalview.co.za

Laerskool Dalview

Hoek van Venterstraat en Braemerlaan,
Dalview,
Brakpan,
1541

Google Maps: